Dream House

Студія дизайну

Як сформувати ідеальний дизайн кухні

Дизайн кухні: фото 2.1

Дизайн кухні – важлива складова планування квартир та будинків. Адже це не просто приміщення для приготування їжі, а затишне місце для зустрічей, застілля, розмов за горням чаю чи запашною ранковою кавою. Інтер’єр кухні повинен надихати на кулінарні шедеври та родинне тепло. Для цього варто забезпечити практичність приміщення, зручність усіх елементів, естетику і відповідну атмосферу.

Студія дизайну інтер’єру Dream House пропонує кілька простих порад для планування сучасної кухні у вашому домі. Ми користуємося ними під час роботи над дизайнерськими проектами, застосовуємо у наших домівках і зараз рекомендуємо вам.

Продумайте розташування і габарити меблів

Найперше, що слід враховувати, плануючи дизайн кухні в квартирі чи будинку, – практичність. Проект кухні повинен передбачати зручний доступ до потрібних речей: посуду, продуктів, інструментів, техніки, розеток тощо. Тож врахуйте етапи кулінарної роботи й відповідно розставляйте меблі. Холодильник, мийка, робочий стіл, плита – ось звичний порядок кухонних елементів.

Також визначте оптимальну висоту розміщень верхніх тумб, полиць, щоб без зайвих зусиль і сходжень на табуретні конструкції дістати захований міксер.

Попіклуйтеся про практичність підлоги

Оформлення кухні передбачає також безпеку та стійкість усіх покриттів. Підлога в кухні не має бути слизькою, як от глянцева плитка. Адже мало радості від розсипаного щойно приготованого салату, обляпаних стін чи й поранень. Іноді виникає потреба оперативно накрити на стіл, перекусити, приготувати вечерю – обирайте підлогу з неоднорідною текстурою, щоб не нашкодити собі.

Щодо оформлення, пам’ятайте, дизайн маленької кухні передбачає темнішу підлогу, аніж стіни та стеля. Це візуально розширить приміщення. Проект великої кухні може проігнорувати такий хід.

Експериментуйте з матеріалами

Без сумніву, усі матеріали для планування кухні повинні бути якісними, стійкими до механічних і температурних впливів, безпечними для використання і правильно опрацьованими. Це забезпечує виробних кухонних меблів. За вами ж залишається комбінування кольорів, текстур, матеріалів різного походження. Нові рішення можуть дати чудовий результат. Тож не бійтеся експериментувати!

Підберіть відповідну кольорову гаму

Сучасний дизайн кухні надає перевагу світлим кольорам та відтінкам. Це дозволяє збільшити маленьку кухню і не зіпсувати просторість великих приміщень. Дизайнери інтер’єру рекомендують брати за основу нейтральний колір і доповнювати його яскравими акцентами, декором, текстилем.

Сплануйте освітлення усіх зон кухні

Зонування кухні – етап, який стосується й освітлення приміщення. Розмістіть декоративні підвісні світильники над обіднім столом, а над робочою зоною – додаткове джерело світла. Подумайте над використанням димерів для регулювання яскравості світла.

Надавайте перевагу вбудованій техніці

Малі кухні, дизайн яких передбачає економію простору, потребують заздалегідь спланованих місць для техніки та врегульованих габаритів ніш. Проте це корисно і для великої кімнати. Таке рішення забезпечує акуратність і впорядкованість приміщення. Тож якщо вам подобається класичний стриманий стиль або вам необхідно розширити робочу й обідню зону, подумайте, як сховати техніку і забезпечити зручність використання.

Не забудьте про розмітку розеток

Для комфортної роботи на кухні, уся техніка повинна мати свою розетку. Сплануйте розетку для витяжки, вбудованої та портативної техніки, додаткові розетки для підзарядки телефону чи інших гаджетів.

Оформлення кухні – відповідальне завдання, від якого залежатиме ваш комфорт, затишок, настрій. Ви можете спланувати дизайн кухні у квартирі самостійно або ж довірити його нам. Дизайнерські кухні мають вагомі переваги, адже у проектуванні будуть враховані усі правила ергономіки та дизайну. Перегляньте наше портфоліо інтер’єрів і пам’ятайте, ми завжди готові допомогти вам в плануванні й оформленні житла.

Оформлення кухні: фото

Сучасний дизайн кухні – це поєднання класики й експериментів, світлі тони і яскраві акценти. А перш за все, це практичність і раціональність. Перегляньте сучасні кухні й сплануйте свою ідеальну домівку.

 

Дизайн кухні: фото 2

 

Дизайн кухні: фото 2.1