Дизайн приватних будинків, квартир, офісів

Проекти студії Dream House

Дизайн-проект. Вул. Бельведерська

Простора квартира, зі складним плануванням. Кольорова гамма чорно-біла з сірим. Елементи дерева роблять її теплішою та затишнішою. Мінімум елементів декору,максимум простору.

Дизайн – проект. Дем’янів Лаз

Частинка великого особняка. Просторі, функціональні кімнати, виконані в світних тонах з легкими контрасними плямами. Вишуканість меблів роблять помешкання святковим та водночас стриманим.

Дизайн – проект. Калинова Слобода 2

Дизайн квартири виконаний в приємних, ніжних пастельних відтінках. Кожна кімната відрізняється своєю стриманістю, оригінальністю. Планування квартири виконано з урахуванням природного освітлення, що дозволяє візуально розширити простір.

Дизайн – проект. Калинова Слобода

Дизайн квартири виконаний в мінімалістичному стилі. В інтер'єрі переважають ніжні пастельні кольори. Велика увага приділена тому, щоб візуально розширити простір та розставити акценти на деталях.

Дизайн квартири вул. Сеченова

Свіжий, легкий та ніжний дизайн квартири на вулиці Сеченова. Ретельно підібрані фактурні 3d панелі у спальню, що створюють відчуття морської свіжості. Кожна деталь підібрана відповідно до стилю та побажань замовника.

Дизайн квартири вул. Симоненка

Дизайн спальні та інших кімнат для квартири на вулиці Симоненка (Івано-Франківськ) виконаний у легких світлих тонах з урахуванням ергономічних факторів та зручного зонування приміщення.

Дизайн квартири вул. Миколайчука

Ненав'язливий фон і яскраві акценти дозволили створити приємний дизайн вітальні, кухні ванної у квартирі замовників. Планування виконане з урахуванням природного і штучного освітлення, тому кімнати стали візуально більш просторими і затишними.

Дизайн квартири с. Вовчинець

Дизайн приватного будинку в Івано-Франківську не обходиться без індивідуального підходу до кожного мешканця. 3д-проекти вітальної та спальні виконані у вишуканому функціональному стилі, дитяча кімната для хлопчика стилізована під його смаки і вподобання.

Дизайн квартири вул. Миколайчука 2

Мінімалізм і зручність, стримана кольорова гама і яскраві вкраплення — так можна описати дизайн однокімнатної квартири, для якої виконане замовлення. Проект реалізований за усіма технічними і стильовими вимогами. Підбір матеріалів для ремонту відповідає ціновому рішенню і смакам замовників.

Дизайн квартири вул. Європейська

Дизайн квартири-студії вимагає чіткого зонування приміщення і планування простору. Дизайнер втілив зручне розташування робочої, спальної, ігрової зон і надав квартирі неповторного оформлення.

Дизайн офісу м. Калуш

Дизайн інтер'єру офісу виконаний в стилі LOFT. Підібрані відповідні матеріали та меблі. Організований робочий простір. План освітлення офісу відповідає необхідним умовам праці. Для офісного приміщення заплановані декоративні елементи: озеленення, світлова техніка, картини тощо.