Dream House

Студія дизайну

Для чого потрібен дизайнер інтер’єру в Івано-Франківську?

дизайнер інтер'єру: фото

Дизайнер інтер’єру в Івано-Франківську – затребована професія, проте досі  чимало людей ставлять собі запитання: «Для чого потрібен дизайнер? Адже красу в домі ми можемо зробити самі».

На жаль, у нас досі низько ціниться інтелектуальна праця. З будівельниками зрозуміло – вони руйнують і будують будинки чи квартири, маляр – володіє пензлями і т. д. А що дизайнер? Адже він придумує ідею і концепцію приміщення, створює 3D візуалізацію, ходить по магазинах і підбирає матеріали і меблі. Не робота, а суцільне задоволення. Платити за ідею?!

Дизайнер в Івано-Франківську – ідеї, втілені у простір

Як би там не було, фантазія і уява – якості, притаманні далеко не кожній людині. Правда в тому, що все починається з ідеї. Так, до неї не доторкнешся, але саме вона слугує фундаментом для створення красивого і ергономічного дизайну інтер’єру. Саме вона буде основою для роботи майстрів, малярів, електриків.

Дизайн інтер’єру, в першу чергу, – це проектування: правильне використання простору і зонування. Уміло застосовані знання, хороший смак і побажання клієнта – так і створюється дизайн-проект, який буде задовольняти всі ваші потреби. Досвідчений дизайнер відразу бачить ідею, планування та концепцію. Вислухавши ваші побажання, він створює те, що підходить саме вам. В результаті ви отримаєте не тільки красивий, але й ергономічний будинок, у якому не захочете нічого змінювати багато років, до того ж не зіштовхнетесь з проблемою поганого освітлення, зіпсованих сонцем стін чи недостатньої кількості розеток.

Тому, щоб заощадити на переплануванні та зіпсованих умовах, зважте на дизайн інтер’єру, перш ніж робити ремонт однокімнатної квартири, студії чи приватного будинку. Таким чином ви матимете уявлення, які сами роботи потрібно провести, у якій кількості закупити матеріал та як ефективно використовувати власний простір.

Будемо раді допомогти вам отримати будинок заповітної мрії!