Дизайн приватних будинків, квартир, офісів

Проекти студії Dream House

Дизайн-проект. с. Вовчинець

Простора, світла квартира. Теплі кольори додають затишку. Білі,сірі кольори та текстура дерева завжди будуть актуальні, а текстиль можна міняти в залежності від настрою та модних тенденцій.

Дизайн-проект. Вул. Короля Данила

Часто, щоб зробити приміщення функціональним необхідно робити перепланування. Що ми і зробили в даному приміщенні, чим виграли багато площі за рахунок коридору. Велика гардеробна в спальні, велика шафа для верхнього одягу в коридорі та велика простора ванна кімната.

Дизайн-проект. м. Київ

Світла простора квартира для молодої сім'ї в центрі Києва. Основна задача зробити її легкою, просторою та функціональною. Акцентами стали сині кольорові плями, які розбавляють інтер'єр. Світлий інтер'єр завжди у виграші, а кольорові акценти можна поміняти в будь-який момент, під настрій.

Дизайн-проект. Вул. Бельведерська

Простора квартира, зі складним плануванням. Кольорова гамма чорно-біла з сірим. Елементи дерева роблять її теплішою та затишнішою. Мінімум елементів декору,максимум простору.

Дизайн – проект. Дем’янів Лаз

Частинка великого особняка. Просторі, функціональні кімнати, виконані в світних тонах з легкими контрасними плямами. Вишуканість меблів роблять помешкання святковим та водночас стриманим.

Дизайн – проект. Калинова Слобода 2

Дизайн квартири виконаний в приємних, ніжних пастельних відтінках. Кожна кімната відрізняється своєю стриманістю, оригінальністю. Планування квартири виконано з урахуванням природного освітлення, що дозволяє візуально розширити простір.

Дизайн – проект. Калинова Слобода

Дизайн квартири виконаний в мінімалістичному стилі. В інтер'єрі переважають ніжні пастельні кольори. Велика увага приділена тому, щоб візуально розширити простір та розставити акценти на деталях.

Дизайн квартири вул. Європейська

Дизайн квартири-студії вимагає чіткого зонування приміщення і планування простору. Дизайнер втілив зручне розташування робочої, спальної, ігрової зон і надав квартирі неповторного оформлення.

Дизайн офісу м. Калуш

Дизайн інтер'єру офісу виконаний в стилі LOFT. Підібрані відповідні матеріали та меблі. Організований робочий простір. План освітлення офісу відповідає необхідним умовам праці. Для офісного приміщення заплановані декоративні елементи: озеленення, світлова техніка, картини тощо.